Výcvik poľovných psov.

Vystavovanie a sekundovaniePrinášanie kačice z hlbokej vodyJednou z hlavných činností klubu je výcvik poľovných psov. Členovia klubu pripravujú poľovných psov na skúšky poľovnej upotrebiteľnosti vo svojich revíroch. Pre ostatných záujemcov klub organizuje niekoľkokrát  ročne skúšky,  na ktorých môžu psy aj nečlenov klubu získať poľovnú upotrebiteľnosť. Klub organizuje vrcholné podujatia národného aj medzinárodného charakteru, (viac o súťažiach).

Ochota pracovať v hlbokej vodeTakto poľovne upotrebiteľné psy nájdu uplatnenie v poľovníckej praxi v poľovníckych organizáciách.

Dohľadávka kačiceV prípade záujmu nečlenov klubu o výcvik poľovného psa, zabezpečujeme prípravu a predvedenie psa na všetkých typoch a stupňoch skúšok poľovnej upotrebiteľnosti na báze individuálnej dohody.

Dohľadávka a prinášanie srstnatej zveriZabezpečujeme prípravu a predvedenie psa na všetkých druhoch skúšok pre psy poľovných plemien podľaPrinášanie kačice skúšobného poriadku SPZ pre stavače, sliediče, duriče, farbiare, brloháre.

Klub zabezpečí alebo sprostredkuje výcvik aj podľa individuálnych potrieb a požiadaviek majiteľov psov.

V prípade záujmu o ďalšie informácie kontaktujte funkcionárov klubu  (kontakty)