Športový klub stavačov Slovenska je záujmové združenie priaznivcov športovej kynológie, ktorého cieľom je aktivizovať chovateľov, majiteľov a držiteľov poľovných psov. Cieľom klube je dosahovať vrcholové  výsledky  založené na skvalitňovaní prirodzených poľovných vlôh psov.

Kvalitným výberom jedincov, ktoré preukázali vrodené vlastnosti usmerňujeme vhodným výcvikom až po dosiahnutie vrcholových výsledkov. Tieto vynikajúce jedince následne používame v našich chovoch.

Ciele klubu napĺňame prostredníctvom :

K ďalším naším aktivitám patria tieto činnosti :

Všetkými svojimi činnosťami sa Športový klub stavačov usiluje prispieť k skvalitneniu slovenskej poľovníckej kynológie a jej zviditeľneniu na medzinárodnom fóre.

AKTUÁLNE OZNAMY !!!

!!! POZOR !!!

Národná výstava psov všetkých plemien s udeľovaním titulu CAC SR 2014

Dátum konania: 30.mája 2014 (piatok/freitag)

Miesto konania: Senec - Slnečné jazerá - Sever

OZNÁMENIE !

Kynologická  škola

- zameranú na poľovné plemená.

KURZY POKRAČUJÚ AJ V ROKU 2014

FOTOGALÉRIA  Z  KYNOLOGICKEJ  ŠKOLY

Copyright © Mescallero    Posledná modifikácia: 07.03.2014         Optimalizované 1024x768